KONKURSI

Konkurss sadarbībā ar restorānu

Vēlies Pasaules Čempionāta hokejā spēles vērot baudot "Hokeja delikateses"? Pulksten 9:15 piedalies tiešā ētera konkursā un emocionāli pastāsti ainu no hokeja spēles. Labākais Rietumu radio hokeja komentētājs balvā iegūs "Hokeja delikateses" no restorāna "Trīs sivēni".
Hokeja spēles ainas:
Pirmdiena:
Latvija iet uzbrukumā, tā ir mūsu pēdējā iespēja gūt rezultatīvu pārsvaru. Līdz spēles beigām atlikušas 3 sekundes, 2, 1 – un tā ir uzvara! JĀĀĀĀĀ! Ir aizvadīta dramatisma pilna un saspringta spēle, kurā Latvija gūst uzvaru ar rezultātu 4 pret 3.
Otrdiena:
Mūsējie pietur ripu, izspēlē uz vārtiem .. un .. metiens pa vārtiem! VĀRTI !! Otrā minūte, otrais periods. Izmantos skaitliskais pārsvars. Mierīgi, pārdomāti, saspēlējoties un nesagaidot īpašu pretestību no pretinieku komandas, Latvija izspēlē kombināciju un tiek iemesti skaisti pirmie vārti!
Trešdiena:
Spēle risinās aiz Latvijas vārtiem. Uz laukuma norit maksimāla saspēle, maksimāla sadarbība. Metiens – vārti! Bīstami spēlē pretinieki un gūst panākumus. Rezultatīvs metiens pa Latvijas valstsvienības vārtiem. Ārkārtīgi grūta, smaga spēle. 3 pret 2 pēdējā minūte spēles otrajā periodā.
Ceturtdiena:
Dzimst brīnums! Vēl viena sekunde. Spīd mums acīs šie skaitļi – 3 pret 2 Latvijas komandas labā. Un spēle galā! Mīļie skatītāji un klausītāji. Pretinieku aizsardzība pierāda, ka tā nav granītcieta! Latvijas  valstsvienība pārspēj pretiniekus ar rezultātu 3 : 2.

Konkursa norises laiks: 27.04 - 30.04.
Tālrunis studijā: 6 34 22120

Komentēt [0]

Konkurss sadarbībā ar Liepājas Džeza dienu noslēguma koncertu "Fly Love"

Ja arī Tu vēlies izbaudīt neaizmirstamos džeza ritmus solistes Jolantas Gulbes-Paškevicas izpildījumā, piedalies tiešā ētera konkursā. Ja uzvarēsi pareizo atbilžu duelī, saņemsi 2 ielūgumus uz koncertu, kas notiks 24. aprīlī plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā

Konkursa ētera laiks: 9:15

Konkursa norises laiks: 20.04. - 24.04.

Iesaki:

RIETUMU RADIO KONKURSU NOTEIKUMI

1. Konkursu balvas uzvarētāji var saņemt Rietumu Radio studijā, Liepājā, Zivju ielā 2a, katru darba dienu no 9:00 līdz 18:00, izņemot svētku dienas. Balvas netiek nogādātas uzvarētājiem ar pasta starpniecību.

2. Konkursa uzvarētājs balvu Rietumu Radio studijā var izņemt 10 dienu laikā pēc uzvaras paziņošanas (izņemot produktus, kam ir noteikts derīguma termiņš, piemēram, pārtika).

3. Uzvarētājs zaudē tiesības uz jebkuru balvu, ja nav tikusi pieprasīta 10 darba dienu laikā pēc uzvaras konkursā.

4. Ar konkursiem saistītie Rietumu Radio pieņemtie lēmumi ir galīgi un nav pārsūdzami.