PARTNERI

Jānis Bumbulis

RR esmu jau no 2000. gada. Toreiz zāle bija zaļāka un debesis zilākas. Toties tagad ir Skype un Twitter. Lai gan darbā esmu jau pirms 7:00, man patīk iet gulēt vēlu un pamosties ap pusdienas laiku. To es daru brīvdienās. Tiekamies radio vilnī!

 

twitter.com/bumbulisjanis

Sanita Austere

Rietumu Radio sāku klausīties jau pamatskolas laikā, īpaši iecienīts raidījums bija "Velna ducis", kuru vadīja Jānis Bumbulis. Šajā raidījumā bija jābalso par sev iecienītajām dziesmām. Tie bija gan Latvijas mēroga mūziķi, gan liepājnieku jaunās grupas. Starpcitu, tad tas bija ļoti aktuāli un populāri, topā pārsvarā bija jaunās liepājnieku grupas, par kurām tad arī ar draudzenēm balsojām, vācot parakstus skolās, gan zvanoties uz radio.

Tad RR sāka strādāt mana krustmāte, tas bija laiks, kad varēju paskatīties "kas lācītim vēderā". Sapratu, ka man lieta patīk un nolēmu mēģināt. nu ar dažu gadu starpniecību esmu atgriezusies RR viļņos un jūtos laimīga, jo esmu uz viļņa, Rietumu Radio viļņa!

Uldis Kleins

Ar radio esmu pazīstams kopš agras bērnības. Pat tad, kad vēl  īsti  nemācēju runāt, jau klausījos radio....
Pats par sevi saprotams, ka vēlāk pats sāku darboties un kādu dienu nokļuvu Rietumu Radio. 


Domāju, ka no jebkuras situācijas var rast izeju, bet es nevarētu dzīvot bez mūzikas un jūras.
Labākais, kas manā dzīvē piedzīvots, ir meitas nākšana pasaulē un Latvijas neatkarības atgūšana.

Māris Auders & Krists Hartmanis

Mūs sauc Māris Auders un Krists Hartmanis.

Piektdienas vakaros Rietumu radio ēterā, raidījumā Beat Bars, atveram Zvaigžņu vārtus, kas savieno divas paralēlās dimensijas starp darba nedēļu un nedēļas nogali.

KALENDĀRS

Maijs

 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DRAUGI