Pandēmija un tās radītā ekonomiskā krīze ir kas tāds, kam līdz galam gatavs nebija neviens. Daļai liepājnieku krīze pagaidām gājusi secen, bet daļa palikusi bez darba un ienākumiem, daļa atrodas dīkstāvē, daļa pašizolācijā.
Kādas izmaiņas Covid-19 ieviesis sociālo dienestu dienaskārtībā?
Stāsta Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.
Categories: ekonomika, sabiedrība
