Latvija būs viena no pirmajām valstīm, kas izmantos “Apple” un “Google” koronavīrusa kontaktu lietotņu programmatūras.
Tas ļaus izstrādātājiem visā pasaulē radīt lietotnes, kas izmantos decentralizētu pieeju, apkopotos ierīču – tuvas distances – kontaktēšanās datus uzglabājot lietotāja ierīcē un tur tos arī analizējot.
Vairāk par to stāsta Mobilo sakaru operatora “Latvijas mobilais telefons” (LMT) viceprezidents Ingmārs Pūķis.
Categories: ekonomika, sabiedrība
