Iepriekšējās darba nedēļas noslēgumā notika pirmā Liepājas tehnoloģiju klastera biedru tikšanās, kuras laikā piešķirtas stipendijas par ieguldījumu nozares attīstībā informācijas tehnoloģiju pasniedzējiem.
Vairāk par šo tematu šorīt runāsim ar Liepājas universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāni Anitu Jansoni un Digitālo inovāciju parka vadītāju Agati Ambulti.
Categories: ekonomika, sabiedrība
