VIDEO: Ivo Fomins un Roberts Dinters, “Mēs esam ar Tevi”
“Rietumu radio” sadarbībā ar nodibinājumu “Bērnu slimnīcas fonds” un Pusaudžu resursu centru Liepājā uzsāk informatīvo kampaņu “Mēs esam ar Tevi”, ar kuras palīdzību jūlijā iecerēts vākt ziedojumus depresijas un pašnāvības risku novēršanas programmas ieviešanai Liepājā.
